Úrad verejného zdravotníctva SR vydal vyhlášku č. 264/2021, ktorou určil zamestnávateľom povinnosť podmieňovať vstup zamestnancov na pracovisko preukazovaním sa príslušným dokladom o očkovaní proti ochoreniu COVID-19, o prekonaní ochorenia COVID-19 alebo o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19. Táto povinnosť platí pre zamestnávateľov od 29.11.2021.

Kandidáti výboru do volieb výboru – MUDr. Lukáš Olšavský
MUDr. LUKÁŠ OLŠAVSKÝ „Najväčšou výzvou najbližších rokov bude generačná obmena a zatraktívnenie odboru pre študentov medicíny. Zároveň musíme zvládnuť digitalizáciu

