Kurz pre VLD: STOB – STop OBezite

Kedy: 27.5. - 31.5. 2022 | Kde:

Kurz je zameraný cielene na prípravu všeobecných lekárov pre dospelých.

Spoločnosť STOB Slovensko organizuje už 15 rokov na Slovensku Kurzy znižovania nadváhy založené na princípe kognitívno-behaviorálnej terapie.

Kurz bude prebiehať hybridne: Teoretická časť bude dostupná online formou v dvoch blokoch a praktické zručnosti budú predstavené prezenčne. Kurz je 3-dňový, online časti sú plánované na dva dni a prezenčne jeden deň. Celý program kurzu nájdete nižšie.

Kurz je zaradený do vzdelávania a bude akreditovaný. Predpokladaný počet je 17 kreditov v Slovenskej lekárskej komore.

Štandardný kurzovný poplatok je 150 € a zahŕňa kompletné metodické a edukačné materiály vrátane brožúr STOB a certifikát platný pre územie SR.

Projekt je podporený grantom SSVPL, preto prvých 250 prihlásených lekárov bude mať kurzovné hradené z grantu SSVPL a hradí len 20 € za elektronickú
vstupenku na ONLINE časť kurzu.

Prvý BLOK ONLINE kurzu bude dostupný do konca januára 2022. STÁLE K DISPOZÍCII TU. 

Druhý ONLINE BLOK prednášok bude pre Vás dostupný v mesiacoch február -marec 2022. JE K DISPOZÍCII TU. 

TRETÍ BLOK PREZENČNE v Hoteli Slovan, Tatranská Lomnica a to v termínoch 30.4.2022 a 14.5.2022. Vyberte si termín, ktorý Vám najlepšie vyhovuje. Ak neviete nájsť svoju vstupenku píšte na idl@idl.sk

Nezabudnite, že podmienkou prezenčnej účasti je sledovanie 1. a 2. bloku online a na jeho konci vyplnenie testu. Ak ste tak ešte nespravili, spravte tak teraz.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ A PRIHLÁSENIE KLIKNITE SEM

Pozrite si fotografie zo zákulisia 3. bloku STOB kurzu znižovanie nadváhy v Hoteli Slovan v Tatranskej Lomnici z 30. apríla 2022. Prihlásiť sa môžete ešte na termín 14.5.2022. Pre podrobnejšie informácie kontaktujte idl@idl.sk.