Štúdium MHA, MBA a LLM

Pridané 17. októbra 2021 | -

Milí členovia, milé členky SSVPL,

radi by sme členom vašej spoločnosti ponúkli možnosť vzdelávania a zvýšenie odborných znalostí prostredníctvom štúdia na našom inštitúte.

European Business & Management Institute poskytuje moderné odborné štúdium. Študijné programy sú navrhnuté tak, aby nielen prehlbovali teoretické vedomosti a zručnosti, ale aj učili absolventov, ako tieto vedomosti aplikovať v praxi.

Medzi najčastejšie študované programy patria MHA Master of Health AdministrationMBA Management alebo LLM Korporátne právo.

Štúdium sa uskutočňuje kompletne on-line. V rámci online štúdia je možné študovať programy, ktorých výučba prebieha výlučne online bez potreby osobnej účasti na stretnutiach s lektormi. Študentská časť uľahčuje samotný priebeh štúdia. Obsahuje všetky študijné materiály a potrebné informácie.

Ak by ste mali záujem o vzdelávanie členov vašej spoločnosti na našom inštitúte, neváhajte sa na nás obrátiť pre doplnenie všetkých informácií. Prípadne môžeme nadviazať oficiálne spoluprácu v oblasti vzdelávania.

Radi by sme členom vašej spoločnosti tiež touto cestou poskytli 15% zľavu na všetky štúdium u nás.

Školné jednotlivých programov nájdete TU.

Cena kompletného štúdia MHA je po 15% zľave 5100 € vrátane DPH, cena MBA štúdia je po zľave 2 252,5 € vrátane DPH a cena LLM štúdia je po zľave 2 465 € vrátane DPH.

ĎAKUJEME NAŠIM PARTNEROM

DÔLEŽITÉ ODKAZY

wonca.net Global Family Doctor

woncaeurope.org World Organization of Family Doctor

ipccs.org European Primary Care Cardiovascular Society

sk.zdravita.com Združenie ambulantných lekárov

who.int World Health Organization

health.gov.sk Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky

uvzsr.sk Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky

udzs-sk.sk Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

sukl.sk Štátny ústav pre kontrolu liečiv