MediTV – cesta ku zdraviu: Šikovná obrazovka vo vašej čakárni

Pridané 3. mája 2022 | Článok -

Ostatné roky ukázali, že informácií o tom, ako sa starať o zdravie stále nie je dosť, respektíve pacienti majú problém vyselektovať si tie správne. Mnohí stále nepoznajú dôležitosť preventívnych prehliadok, nevedia, aké COVID usmernenia aktuálne platia, ktorých lekárov by mali pravidelne navštevovať a tiež, napríklad, ako si vybrať kliešťa alebo zastaviť krvácanie. Novinka MediTV poskytuje všetky potrebné informácie, rady a tipy na tom najdôležitejšom mieste: v podobe obrazovky priamo v čakárni praktického lekára. Znamená pomoc pre lekárov i pacientov.

Aké výhody prináša MediTV pre všeobecných lekárov a pediatrov?

 • Na obrazovke vo vašej čakárni môžete prezentovať vlastnú ambulanciu, zverejňovať prehľadné informácie o ordinačných hodinách, zastupovaní a ďalšie oznamy, bez akejkoľvek námahy (tieto informácie môžete podľa potreby meniť).
 • MediTV ponúka vzdelávacie bloky pre pacientov garantované odbornými lekárskymi spoločnosťami – priamo vo vašej čakárni.
 • Pacienti budú automaticky informovaní o aktuálnych COVID usmerneniach Ministerstva zdravotníctva SR bez toho, aby ste museli vyvesovať meniace sa informácie na dvere.
 • Pacienti počas čakania na vyšetrenie získajú mnohé zdravotné odporúčania, tipy a rady vo forme prehľadných videí a infografík – nebudete musieť toľko vysvetľovať.
 • Obrazovka s hodnotným obsahom tiež znamená menej netrpezlivých pacientov a kvalitnejšiu prácu.
 • MediTV vysiela bez zvuku, nebude vás rušiť.
 • Systém je spravovaný na diaľku a je plne automatický. Zapínanie a vypínanie je zosúladené s vašimi ordinačnými hodinami.

Buďte medzi prvými a ponúknite inovatívnu online službu MediTV vašim pacientom: objednajte si ju TU.

Aké výhody prináša MediTV pre pacienta?

 • Informovanosť o v súčasnosti platiacich protipandemických opatreniach.
 • Aktuálne informácie o ordinačných hodinách a ďalšie oznamy ambulancie všeobecného lekára – na internetových stránkach sú neraz staré a neplatné.
 • Počas pasívneho čakania na vyšetrenie získa mnoho cenných rád.
 • MediTV funguje aj ako pripomienka preventívnych prehliadok.
 • Väčšiu spokojnosť.
MediTV – cesta ku zdraviu: Šikovná obrazovka vo vašej čakárni

Zdroj foto: Eduinfo digital, s.r.o.

Čo potrebujete na to, aby ste mohli v čakárni používať MediTV?

Nič náročné: pripojenie k internetu káblom (tzv. LAN) alebo wifi, prívod elektrického napätia 220 V.

Zmluva o spolupráci so spoločnosťou poskytujúcou MediTV – Eduinfo sa uzatvára na 24 mesiacov, potom si môžete službu predĺžiť. Cena služby je 75 € na rok. Ak s touto spoločnosťou spolupracujete, MediTV vám bude poskytnutá bezplatne.

Odpovede na všetky ďalšie dôležité otázky získate na stránke https://meditv.sk/ alebo kontaktujte prevádzkovateľa mailom či telefonicky: meditv@meditv.sk, 0948 704 030.

O spoločnosti Eduinfo

Poslaním spoločnosti Eduinfo je iniciácia a podpora šírenia kvalitných informácií o zdraví, prevencii a terapii medzi lekármi, lekárskymi združeniami, štátnymi inštitúciami a širokou verejnosťou. Eduinfo poskytuje komplexné riešenia v oblasti zdravotného vzdelávania, informovanosti a reklamy. Taktiež vytvára a distribuuje edukačné materiály a realizuje informačné kampane s cieľom zlepšovania zdravotnej starostlivosti a zvyšovania povedomia o zdraví a chorobách. Edukačné materiály pre pacientov dlhodobo vypracúva v spolupráci odbornými lekárskymi spoločnosťami.

Eduinfo funguje už 15 rokov ako overený a skúsený partner štátnych, neštátnych, odborných lekárskych a občianskych organizácií, zdravotných poisťovní, lekárov a firiem. Pravidelne oslovuje viac ako 2,8 milióna obyvateľov Slovenska.

Objednajte si MediTV TU.

Autorka článku: Sabína Zavarská

ĎAKUJEME NAŠIM PARTNEROM

DÔLEŽITÉ ODKAZY

wonca.net Global Family Doctor

woncaeurope.org World Organization of Family Doctor

ipccs.org European Primary Care Cardiovascular Society

sk.zdravita.com Združenie ambulantných lekárov

who.int World Health Organization

health.gov.sk Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky

uvzsr.sk Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky

udzs-sk.sk Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

sukl.sk Štátny ústav pre kontrolu liečiv